Zekiye Olgaçay

image
Zekiye Olgaçay-Dönüşümsel Yaşam Koçu – Regresyon Terapisti

Babasının büyükelçi olması nedeni ile çocukluğunu Brezilya, Mısır, Kuwait, Çekoslovakya, İngiltere gibi dünyanın birçok farklı ülkesinde geçirmiş ve her zaman kendisini bir dünya vatandaşı hissetmiştir. Pazarlama ve iletişim sektöründe Pars/ McCann- Erickson, Hürriyet Dergi Grubu, Star Gazetesi, Toyota, Ülker, Gilan gibi farklı şirketlerde yöneticilik yapmıştır.

Daha sonra kalbini ve iç sesini dinleyerek başladığı dönüşüm yolculuğu ile kişisel gelişim alanında başta Labirent seminerleri olmak üzere dünyanın değişik yerlerinden çeşitli eğitmenlerin Türkiye’deki organizasyonlarını gerçekleştirmiştir. Bu süreçte Debbie Ford, Lee Carroll, Paul Aurand, Charles Virtue, Kate Benson, Ulrike Granöger, Fotiny Gudela, Vernon Frost, Douglas Forbes,  gibi dünyanın önde gelen kişisel gelişim ve spritüel liderleri ile birebir çalışma fırsatı yakalamıştır.

Kate Benson ile NLP Practitioner Sertifika eğitim programı, Paul Aurand’ın tarafından verilen Newton Enstitütüsü Regresyon ve Klinik Hipnoterapi Eğitimi, Kryon İstanbul Semineri, Debbie Ford Gölge Çalışması, JFK Üniversitesi ve Debbie Ford’un Ford Institute of Integrative Coaching eğitimi, Neale Donald Walsch’ın yedi haftalık online programı, Keys Of Enoch, Drunvalo Melchizedek ‘in öğretisi Aydınlanmış Kalbin Uyanışı, Kozmik Enerji, Charles Virtue’nun meleklerle medyumluk semineri, Labirent Seminerleri, Kendi Kendine Hipnoz, Ruhun Gelişimi, Mastery In Living, Human Pin Code, Osho’nun birçok farklı eğitmenle semineri, Outlook, Essence,  Aile Sergisi, Reiki, katıldığı seminer ve workshoplardan bazılarıdır. Association for Coaching onaylı Advanced Coaching sertifikası bulunmaktadır. Fiziksel sınırların aşıldığı Summit seminerinde 1000 derece ateşte yürümeyi deneyimlemiştir.

Kendi bireysel deneyimlerini,  katıldığı çalışmaların öğretileri ile birleştirerek seansları ve seminerleri ile kişilere hayatlarını dönüştürmeleri için rehberlik ederek yolculuğuna devam etmektedir.