Serkan Tamer

serkanSerkan Tamer Kişisel Antrenör ve Fitness Uzmanı

Serkan Tamer ülkenin en özgün kişisel antrenör ve fitness uzmanlarından biridir. Ortaokula giderken başladığı spor hayatına Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük  Bölümü’nde devam etti. Üniversite boyunca münferit okullarda atletizm hocalığı yaptı. Ardından fitness sektöründe kariyerini ilerletti. Türkiye’nin ilk Kinesis eğitimi alan grubun içinde yer almıştır. 7 yıl boyunca ülkenin ilklerinden biri olan Mayadrom Spor Center’da çalışmış ve üç yıl Utime Wellness adlı spor ve sağlık merkezinde yöneticilik yapmıştır.

Serkan Tamer fitness uzmanlığında ciddi bir eğitim alt yapısına sahip ender uzmanlardan biridir. Aerobics and Fitness Association of America’dan Personel Fitness Trainer sertifikalı; The Pilates Couch’dan Mat, Reformer 1, Reformer 2, Cadillac ve Chair eğitimlerini tamamlamıştır. Profesyonel sporcularda antrenman ve performans arttırma yöntemleri konusunda EXOS, Athletes Performans’da Amerika’da eğitimler almıştır. Sürekli yenilikleri takip eden Serkan Hoca Athletes Performans ile bir seri eğitime devam etmektedir.

İş dünyasından ve şov dünyasından pek çok ünlü ismin de hocası olan Serkan Tamer halen meslek hayatını freelance personel trainer olarak sürdürmektedir. Mütevazı kişiği, müthiş motivasyon yeteneği, derin bilgisi, esprili yaklaşımları kendi geliştirdiği fitness yöntemleri ile birleşince tadına doyum olmaz dersler ortaya çıkmaktadır.