Neslihan Yavuzcan

neslihan-yavuzNeslihan Yavuzcan

Basketbol sporuna çok küçük yaşlarda başlamış ve profesyonel olarak Beşiktaş Spor Kulübü’nde devam etmiştir. Çok yönlü bir çalışma hayatına sahip olan Yavuzcan, uzun seneler basketbol antrenörü olarak Yıldırım Spor Okulları ve küçük takımları çalıştırmış, aynı zamanda mankenlik, televizyon programlarında yapımcılık ve sunuculuk, gazetecilik yapmıştır.

“Sportif”in televizyon ve radyo Programlarını, kitabını, cd’sini, web sayfasını, , ‘hem ye hem de formda kal’ kitabını ve akşam gazetesi’nin cumartesi ekinde yer alan sportif sayfası www.sportiftv.com’u yaparak ve Türkiye’de sporun yüzü olmuştur.
Ayrıca Marka sayfası ile siyaset spor ve sanat Alanında yaptıgı röportajlar Güneş gazetesinde yayınlanmıştır .

Dönüştürücü ve doğal nefes ile hayatında önemli değişimler elde etmiş ve bu konuda uzmanlaşmıştır. Landmark Education’dan aldığı liderlik ve farkındalık eğitimi ile kişisel gelişim yolunda ilerlemektedir. Kitapları ‘Tamamlayıcı Tıp Vizyonu’ ve ‘neslihan yavuzcan’la ünlüler kervanı’ piyasaya çıkmıştır.

Mucizeler kursu (a course in miracles) 365 gün mucize bilinci eğiticisidir. Mucize okulu ile insanların dönüşümü ile farkındalık yaratmalarını sağlamaktadır. Farkındalık, sportif (spor, sağlık, beslenme), nefes ve yaşam seminerlerine devam etmektedir. Posta gazetesinin Cumartesi ekinde Siyaset spor ve sanat alanında marka olmuş kişilerle yaptığı röportajları da devam etmektedir.