Deniz Kenber

deniz-kenberDeniz Kenber MS, PCC, CPCC
LİDERLİK KOÇU – KAHKAHA YOGASI EĞİTMENİ

Toplumu iyileştirmenin çok önemli bir yolunun yöneticilerden geçtiğine inanan Deniz’in misyonu, kurumsal hayatın cenderesinde kendini sıkışmış hisseden profesyonellerin güçlenmesi, liderlikten keyif alması, hem işte hem evde daha mutlu olması için onlara destek vermektir

2003 yılında koçluk ile tanışan, 2006 yılından beri profesyonel olarak yöneticilere koçluk yapan Deniz Kenber, Türkiye’nin ilk ICF sertifikalı co-aktif koçlarındandır ve 1400 saatin üzerinde profesyonel koçluk tecrübesi vardır.

Deniz Kenber’in koçluğa getirdiği en önemli farklılık kişiyi çok çabuk analiz edip adeta lazer etki ile konunun kök kaynağına inebilmesidir. Deniz’in diğer bir özelliği ise, kişiyi çok çabuk rahat hissettirmesi ve en dirençli kişiyi bile rahat ettirip, hızlıca açılmasını sağlamaktır. Deniz Kenber ile çalışanlar liderlik becerilerinde ustalaşmak, ilişkilerini  iyileştirmek, engellerini kaldırmak ve kör noktalarının farkına varmak için Deniz’in tecrübe ve uzmanlığından faydalanırlar.

Kurumların insan öğütme değil de insan parlatma makinesi olabileceği mottosu ile kurum kültürü, çalışan bağlılığı ve liderlik gelişimi konularında danışman olarak Türkiye’nin önde gelen firmalarına birçok değişim ve eğitim projeleri tasarlayıp yönetmiş olan Deniz Kenber aynı zamanda 20,000 den fazla kurumsal yöneticiye eğitimler vermiştir.

Notre Dame De Sion Fransız Lisesi mezunu olan Deniz Kenber iş hayatına, Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme okurken, reklamcı olarak başladı. ABD’de Syracuse University’de kitle iletişimi konusunda master yaptı ve 20 yıl boyunca  televizyon, reklam ve internet sektörlerinde yazar, yapımcı, yönetmen, sunucu, girişimci ve üst düzey yönetici olarak çalıştı. Türkiye’nin bilinen markalarına reklam filmi yönetmenliğinden, çok uluslu reklam ajansında yöneticiliğe uzanan geniş bir skalada liderliğin çok farklı cephelerinde bulunarak kendini tanıma ve geliştirme fırsatını yakaladı

Hiç bitmeyen araştırma, öğrenme ve öğretme şevki ile yıllar içinde çok farklı ekollerden beslenen ve dünyanın sayılı bazı kişisel gelişim ustaları ile birebir çalışma ayrıcalığına sahip olan Deniz, mutluluk okulu bünyesinde, uygulamaktan çok keyif aldığı ve yararına çok inandığı kahkaha yogası ile sizlerle buluşuyor.