İmaj

 1 (1)

İMAJIMI YENİLİYORUM! 

  • Stilimi baştan aşağı yenilemek istiyorum.
  • İmajımı bilinçli şekilde değiştirmek istiyorum.
  • Bana yakışanı bilmek için uzman tavsiyesi istiyorum.
  • Saç, makyaj, giyim stilimi oluşturmak istiyorum.
  • Kendime olan güvenimi sağlamlaştırmak istiyorum.

1. Adım  /  Teşhis
Renk analizi danışmanlığı. Danışana çeşitli testler ve uygulamalar yapılarak danışanın doğru renkleri belirlenir ve bir renk paleti oluşturulur. “Her renk herkese yakışmaz ancak her rengin herkese yakışan bir tonu vardır ” diyoruz ve danışanlarımıza renkleri ve tonları hayatlarında başarıyla uygulamalarını ve alışveriş yaparken renkleri nasıl kendileri için kolayca seçebileceklerini öğretiyoruz…

2. Adım  / Stil analizi
Kişide şu an var olan stilin tanımlanması; ardından kişinin edinmek istediği stilin tanımlanması. Kişinin önceden belirlenmiş renklerine, yüz ve vücut analizine, yaptığı işe, pozisyon ve konumuna,  yaşam tarzına, moda algısına uygun düşecek şekilde, kendisini görüntüsü ile doğru ifade edebilecek şekilde tanımlaması sağlanır. Stil analizinde yardım istenirse makyaj sanatı ve saç stili önerilerinde de bulunulur ve bir uzmana yönlendirilir.

3. Adım  /  Gardırop Planlama ve Kombin

Kişinin belirlenmiş renk ve stil analizi sonuçlarından yola çıkılarak, işi, hobileri, günlük rutin hayatı , seyahatleri de göz önüne alınarak gardırobuna bakılır ve değerlendirilir. Giysiler mevsimlere, renklere ve zamana ( gündüz – gece ) göre ayrılır. Aksesuarlar organize edilir. Stil danışmanının size uygun görmediği, yanlış renk ,yanlış kalıp , yanlış kumaştan oluşan , sizi yansıtmayan dolabınızda yer alan parçalar ise dolabınızdan çıkarılır. Gardırop düzenlenmesinden sonra kişinin ihtiyaçlarına göre kişisel bir alışveriş listesi oluşturularak istenildiği zaman alışverişe çıkılır.

4. Adım  / Alışveriş Koçluğu
Renk, stil ve vücut analizinden sonra yapılan gardırop planlamasında çıkan giyim ihtiyaçlarına göre stil danışmanıyla birlikte  belirlenen bütçe doğrultusunda alışverişe çıkılır. Alışverişler hazır giyimden ya da istenirse özel dikim olarak da yaptırılabilmektedir.

5.Adım  /  Makyaj & Saç (Opsiyonel)
Kişiye önerilen yeni stil doğrultusunda önerilen makyaj ve saç uzmanlarıyla görüşme.

Bu mutluluk paketi, temel adımlar ile kişinin stilini bulmasını, geliştirmesini sağlamaktadır.  Makyaj teknikleri, stil teknikleri ve imaj yönetimi alanlarında uzman olan 3 ayrı danışmanın yer almasıyla oluşan bu paket kişilere ideal stilini yaratma yolunda önemli bir adım atmış olacak. Bu pakette genel teknikler gösterilecek ve katılımcılara birebir uygulama yapılacaktır.