Bireysel

Mutluluk paketleri, kendinizi değiştirmek ve geliştirmek isteyebileceğiniz farklı alanda tasarlandı. Mutluluğunuzu perçinlemek için bu paketlerin uzman danışmanlarıyla tanışarak kendinize özgü gelişim ve değişim programları tasarlayabilirsiniz.

Mutluluk paketlerimizi sıkça yenilemekteyiz. Eğer yeniliklerimizden haberdar olmak isterseniz lütfen e-posta ağımıza kaydolun.

 

DÖNÜŞÜM İÇİN REGRESYONLA DEĞİŞİMİ BAŞLATIN

Regresyon Terapisi (Serbest Bırakma ve Bilinç Altı Dönüşüm Çalışması)

Regresyon bilinçaltı dönüşüm terapisidir. “Regresyon Terapisi” artık ihtiyacımız olmayan geçmişte kalmış olayların olumsuz izlerini, kayıtlarını, serbest bırakmak ve dönüştürmektir.Regresyon hayatımızda yaşadığımız bir konu, sorun ile ilgili kaynağını, içerideki programını bulmak için kullanılabilecek en etkili ve güçlü yöntemlerden birisidir. İç dünyamıza, bilinçaltına ve derinlerine bir yolculuğa çıkmak ve orada artık olmasını istemediğimiz; bizi kısıtlayan, sınırlayan, olumsuz inanç sistemlerini, kalıpları, endişe ve korkuları serbest bırakmak, kırgınlık ve kızgınlıkları affederek oluşan kaydı dönüştürmektir.Dönüşümsel Regresyon Terapisi, zihninizdeki bilgisayar programının farkına varmanızı,onu oluşturan olumsuz kayıtları serbest bırakmanızı ve hayatınızda istediklerinizi yaratmak için iç dünyanızı yeniden programlamanızı sağlar.Bu program, sizi gerçek potansiyelinize ulaşmanızı sağlayacak özgür adımlar atmanızı sağlamaktadır.

Çalışılabilecek konulara örnekler;

  • Para, ilişki, iş ve kariyer konuları ve sorunları
  • Sürekli tekrar eden sorunlar
  • Tekrarlanan olumsuz davranış ve alışkanlıkları fark ederek dönüştürmek
  • Tekrarlanan olumsuz olaylar ve karşılaşılan olumsuz davranışlar
  • Kedi, köpek, yükseklik, uçak korkusu gibi somut korku ve endişeler
  • Bağlanma korkusu, takıntılar gibi soyut konular
  • Geçmişte yaşanan olumsuz deneyimleri, olayları, üzüntüleri, acıları, kırgınlıkları, pişmanlıkları, hayal kırıklıklarını affetmek ve serbest bırakmak
  • Öfke
  • Yalnızlık

Meditasyon süreci içinde, kalıplarının ve programının kaynağını fark ederek artık gereksiz ve bir enerji birikiminden başka bir şey olmayan olumsuz duyguları serbest bırakmayı sağlayan son derece özgürleştirici bir çalışmadır. (Seans yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir.)