Bireysel Program

MUTLULUK OKULU

 “Uyanık Olun Mutluluğunuza Sahip Çıkın”

Potansiyelinizi ortaya çıkarın, daha huzurlu bir yaşam sürün, iş stresini azaltın;

Kısaca, mutluluğu Mutluluk Okulu’nda öğrenin!

“6 ADIMDA MUTLULUĞU SEÇ”

KİŞİSEL DEĞİŞİM PROGRAMI

Mutluluk yeteneğinizi artırıcı; mutluluk potansiyelinizi hayata taşıyan; mutluluk bilincinizi şekillendirecek bir eğitim… 

Mutluluk bir seçimdir. Ve her seçiş gibi bir vazgeçiş ister. Üstüne bir de emek ister. Bu kişisel değişim programı, sizinle 6 ana adımda mutluluk adına nasıl seçimler yapacağınızı ve bazı vazgeçmelerin mutluluğunuza yararlarını paylaşıyor olacak. Bu değişim atölyesinde aşağıdaki faydaları adım adım hayatınıza getirmek sizin elinizde…

  1. Size özel mutluluk hedeflerini belirlemek
  2. Mutluluk potansiyelinizi ortaya çıkarmak
  3. Çevrenizdeki mutluluk faktörlerini daha hızlı fark etmek
  4. Mutluluk için kişisel gelişim adımlarınızı tasarlamak
  5. Mutluluğa dair yeni alışkanlıklar geliştirmek
  6. Mutluluk için sürdürebilir yapılar oluşturmak

Mutluluk Okulu Nedir?

Mutluluk Okulu, kişinin kendi  istediği yaşamı gerçekçi şekilde tasarlayarak hayata geçirmesine destek olan interaktif eğitim programları ve atölyeleridir. 

Mutluluk Okulu Size Ne Vaat Eder?

Mutluluk Okulu’nun amacı size, daha  fazla mutlu olmak adına kullanabileceğiniz çokça farklı unsurla tanıştırmaktır. Eğitim süresince pek çok yeni “kavram, alışkanlık, bakış açısı, zihniyet kalıbı vb.” ile sizi eğlenceli interaktif bir öğrenme ortamı beklemektedir.

Mutluluk Okulu Öğrencileri İçin Bu Eğitimle Ne Mümkün?

Mutluluk Okulu’nun her istekli katılımcısı için “mutluluk zihniyetini benimsemesi, yeni mutluluk alışkanlıklarını edinmesi, kendi mutluluk adımlarını tasarlaması ve bunları uygulamaya geçirmesi mümkündür. 

Mutluluk Okulu’nun Farkı Nedir?

Mutluluk Okulu, “doyumlu bir hayat, mutluluk, hayatın anlamı” konularına hem akademik alanda hem de sahada yıllarını vermiş, bu konularda kitap yazmış, araştırmacı bir kişisel gelişimcinin yarattığı bir eğitimdir.

Mutluluk Okulu, katılımcılarını bu süreçte koçluklar, gelişim paketleri, danışmanlıklarla destekler. Mutluluk Okulu uzun vadede de katılımcısına yol arkadaşlığı yapan bir kişisel gelişim ve değişim programları ile donanmıştır.

Mutluluk Okulu’nda eğitim bir sürece yayılarak uzman desteği ile kişinin verimli alışkanlıkları kazanmasına ve yaşamda kendisini arzu ettiği en iyi şekilde ifade etmesine olanak tanımaktadır.

 

MUTLULUK OKULU TAKVİMİ*

“6 ADIMDA MUTLULUĞU SEÇ”

KİŞİSEL DEĞİŞİM PROGRAMI

Hafta içi Grubu

Her Çarşamba saat:19.00 – 22.00

Hafta Sonu Grubu

2 haftada 1 cumartesi saat: 10.00 – 16.00

*3 aylık bir eğitimi programını kapsamaktadır.