“Kendinden Kaçarken Yakaladım Seni! – Mutluluk Kılavuzu” Raflarda
mailing2

MUTLULUK ŞİMDİ BAŞUCUNUZDA!

MUTLULUĞU KOVALAYANLARA…

Değişim Koçu Dr. Ebru Nurluoğlu, yaratıcısı olduğu “Mutluluk Okulu” konseptini kitaplaştırdı. İş ve özel hayatınızı yeniden tasarlayarak daha huzurlu ve mutlu var olabilmek için ihtiyacınız olan kılavuz, şimdi hazır. Dr. Ebru Nurluoğlu; ‘Kendinden Kaçarken Yakaladım Seni / Mutluluk Kılavuzu’ ismini verdiği kitabını okuyucuların beğenisine sundu.

Dr. Ebru Nurluoğlu, yıllarını vererek yaşam süzgecinden damıttıklarını, yormadan ve kavram kargaşası yaratmadan; sade ve anlaşılır bir dille bu kitapta özetliyor: “Kendinden Kaçarken Yakaladım Seni / Mutluluk Kılavuzu”.

Niyetiniz mutlu olmaksa bu kitaba bi’ göz atın…

Uyanık Olun! Mutluluk kaslarınıza sahip çıkın…

Kitap, daha fazla mutlu olmak için bir kılavuz niteliğinde; kişinin mutluluğunu gözden geçirme kitabı. Mutluluk Kılavuzu’nda yer alan bilgilerin, önerilerin ve gözlemlerin tümü; kişisel gelişimin neresinden başlayacağını bilemeyenler, ne yapacaklarına karar veremeyenler için sadeleştirilmiş bir yol haritası oluşturuyor. İçinde mutluluğa dair farkındalık geliştirmek için pek çok uygulama var.

Hayatının kontrolünü eline almak isteyenler için fırsat…

Hayatınızı gözden geçirip, daha mutlu olmak adına yeniden biçimlendirmek istiyorsanız; bu kitabın size yol arkadaşlığı edeceğinden hiç kuşkunuz olmasın.

Akademisyen Dr. Ebru Nurluoğlu mutluluk kavramını somutlaştırıyor…

Dr. Ebru Nurluoğlu; dünyanın en ücra köşelerine mutluluk araştırmaları için seyahat eden, çok okuyan, araştıran, irdeleyen ve sentezleyen bir akademisyen. Mutluluk alanında dünya literatürüne ustaca hâkim olan ender kişisel gelişim uzmanlarından biri. Aynı zamanda kendi geliştirdiği yaratıcı kavramlarla ufuk açan bir kişisel gelişim uzmanı. Bu kitapta da yalın anlatımıyla, mutluluk gibi soyut bir konuyu somutlaştırarak okuyucunun hizmetine sunuyor.

“Kendinden Kaçarken Yakaladım Seni / Mutluluk Kılavuzu” sadece mutluluk konusunda değil pek çok konuda yaşam algınızı değiştirmenin yollarını çok pratik şekilde sunuyor. Kitabın anlattıklarını tek başınıza uygulamak yerine bir grup dinamiğinden güç almak isterseniz yazarın Mutluluk Okulu’nu da ziyaret edebilirsiniz. (www.mutlulukokulu.com.tr)

Kitabın illüstrasyonları ve tasarımı, JWT International İstanbul Reklam Ajans’ından Murat Bektaş’a ait. Kitabın geliri, geçen sene genç yaşta hayata veda eden, koçluk camiasının öncülerinden Ersin Günöy adına açılan “Balev Ersin Günöy 86” kütüphanesine bağışlanacak.

Sosyal Medyada Paylaş